Monday, February 11, 2008

KahtlusalusedToas oli vaid üks inimene ja ainus hääl, mis sealt kostis, oli selle inimese käes oleva sulepea krabin, kui seda rida rea järel mööda paberit veeti.Polnud kedagi, kes oleks lugenud neid paberile veetavaid ridu. Ja kui seal olekski keegi viibinud, oleks ta vaevalt oma silmi uskunud. Sest see, mida seal kirja pandi, oli selge, pisiasjadeni hoolikalt läbi mõeldud mõrv.
Järgmine hommik oli ajalehekioski juures suur tunglemine .Keegi ei uskunud oma silmi , kui nägid ,et ajalehe pealkirjas oli : " Toimepandud jube roim , meie väikeses Loundveri külas . "
Kõigil inimestel käis üleselja külma värinad , neid painas mõtte kes võis olla mõrvar ?
Inimesed ei julgenud isegi rääkida ega arutada selles omavahel , sest kes teab , mõrvar võis olla ka üks nede seast .Täna õhtu ei suutnud inmesed isegi nalja teha , neid jahmatas see peakiri. Nad keerasid oma uksed lukku , nii hoolikalt , nagu nad seda varem pole teinud .Ainuke kes mõrvast juttu tegi ja pidevalt , teiste arvamust selle koha päris oli Christine .
Christine oli üksik kuuekümne aastane vanaproua .Oma mehe ta kaotas enda rumaluse tõttu .Nimel panid nad jõulude ajal jõulu tulukesi ja meesi oli palunud tal redelit kinni hoida , kuid Christine arvas et niikuinii on redel uus ning ei murdu ega kukku pikkali .Ta eksis , ning ta mees suri katuselt alla kukkudes infarkti tagajärjel .Alates sellestajast oli Christine ülimalt tähelepanelik .Ta elas koos oma koeraga väikese ja ka ainukese selles külas oleva poe kõrval kollases majas .Tema naabriteks oli perekond Hedsters , Mr Hedster ei sallinud väga Christinet kuna ta oli tema mehega tülis olnud .Christinet oli alati peetud ka natuke teistsuguseks .
Politsei inspektoril olid käed ja jalad tööd täis .Ta murdis pead mõrvapaigalt leitud huvitava paberinoaga kuhu oli peale kraveeritud tähed CH .Tal ei olnud ühtegi niidiotsa peale selle paberinoa , iseäralik oli ka veel see , et no teisele tera poole oli kraveeritud kuldne madu .
See viitas Claudia Helfurgile , ainuke külas kelle initsitaalid need võisid olla .Claudia oli noor kolmeküne aastane naine , ta sõneles tihti oma mehe Joshiga .Tema oli küla ainukese poe poemüüja ,teda tunti ka suure klatšiana .
Seda lugu oli võimatu lahendada , sest polnud ühtegi muud niidiotsa peale paberinoa .Unustasin ka mainida , et polnud sündmus paigal ka laipa .Külaelanikest polnud kedagi puudu , nii et ei osanud keegi arvata kes võis olla mõrvatud ....


No comments: